درباره ماموت >

تاریخچه ماموت

تاریخچه ماموت

گروه صنعتی ماموت از سال 1370 فعالیت خود را در زمینه تولیدانواع تریلر و ساندویچ پانل در زمینی به مساحت 2 هكتار آغاز نمودو اكنون پس از گذشت دو دهه فعالیت مستمر به عنوان تخصصی ترین تولید كننده انواع تریلر ، كاربری های تجاری و ساندویچ پانل خانه های پیش ساخته و كانكس در خاورمیانه شناخته می شود. اخذنمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش اسكانیا در ایران موجب گســترش فعالیت های گروه صنعتی ماموت به حوزه های خودروهای تجاری گردید ، كسب رتبه اول رضایتمندی مشتریان طی چهار دوره متوالی مبین توفیق ما در این زمینه است هدف ما در گروه ماموت این است كه در((كار خود بهترین باشیم))و این امر راه گشای ما درطراحی و تولید محصولاتی متمایز از جمله با كیفیت ترین و امن ترین تریلرها،مقاوم ترین ساندویچ پانل ها، انواع كانكس های مسكونی و كارگاهی، اتاق های ایزوله و اتاق های حمل بار، سازه های سنگین فلزی و سوله و همچنین كشنده ها و كامیون های اسكانیا می باشد .

هدف ما در گروه ماموت این است كه در((كار خود بهترین باشیم))و این امر راه گشای ما درطراحی و تولید محصولاتی متمایز از جمله با كیفیت ترین و امن ترین تریلرها،مقاوم ترین ساندویچ پانل ها، انواع كانكس های مسكونی و كارگاهی، اتاق های ایزوله و اتاق های حمل بار، سازه های سنگین فلزی و سوله و همچنین كشنده ها و كامیون های اسكانیا می باشد كارخانه ماموت در دبی امارات نیز به عنوان بزرگترین كارخانه بتن دنیا و كارخانه سازه ماموت واقع در كرج و كارخانه تولید اسكانیا واقع در كاسپین قزوین و همچنین از كارخانه قطعات پیش ساخته بتن مهرسا در بم نام برد.

سال 1370 - 1375

گروه صنعتی ماموت از سال 1370 فعالیت خود را در زمینه تولیدانواع تریلر و ساندویچ پانل در زمینی به مساحت 2 هكتار در صنعت این مرز بوم آغاز كرد و ازسال 1371 تا سال 1373 شروع به تولید تریلر های سبک (تریلرچادری و تریلرکفی ) در سالن های مونتاژ قدیم نمود و همزمان نیز شروع به توسعه كارخانه وآغاز ساخت سالنهای تریلرسازی و سالن قطعه سازی نمود.
در فاصله زمانی سالهای 72 و 73 برای اولین بار در كشور شروع تولید محصولی جدید به نام ساندوچ پانل های سقفی و دیواری و نورد ورق های رنگی در سالن مونتاژ قدیم و نیز اقدام به توسعه و ساخت ابتدایی سالن های پانل سازی نمود . ماموت جهت تكمیل طرح توسعه كارخانه در سالهای 73 لغایت 75 نسبت به تکمیل سالن های پانل سازی و تولید انبوه ساندویچ پانل پیوسته و نا پیوسته سردخانه ای و همچنین تولید اتاق های ایزوله (اتاق یخچالی / تریلر یخچالی / اتاق حمل بار) اهتمام ورزید.

سال 1375 - 1380

ماموت در سالهای 1375 لغایت 1376 تصمیم به توسعه سالن های تریلر سازی و ایجاد بخش هایی مانند شات پلاست و سالن رنگ و قسمتی از سالن مونتاژ نهای تریلر جهت انجام بهتر روند تولید گرفت بعد از انجام این پروسه جهت تكمیل سبد محصولات طی سالهای 1376 تا 1380 با انجام مطالعات دقیق و استفاده از تكنولوژی روز دنیا تولید انواع تریلرهای سنگین كمرشكن ، كمپرسی ، ماشین بر و تریلرهای كفی لبه دار و تریلرهایی خاص و همچنین تولید کانکس های مسکونی واداری و اتاق های حمل باری پانلی ( آشپزخانه سیار و نانوای سیارو...) را آغاز نمود. همچنین برای اولین بار در كشور سالن های مجهز جهت گارانتی محصولات تولیدی نیز ایجاد گردید.

سال 1380 - 1385

طی سال های 1380 لغایت 1382 ماموت روند روبه رشد خود را ادامه داد و با ورود به صنعتی جدید به راه اندازی تولید انواع سازه و سوله و استراكچر های فلزی اقدام ورزید و همینطور در سال های 1382 لغایت 1385 نسبت به تكمیل روند توسعه و كامل تر شدن محصولات در پخش حمل و نقل كشور نسبت به راه اندازی خط تولید تریلر تانكر با مدرنترین دستگاه های روز دنیا گرفت .

سال 1385 - 1390

در سال 1385 با ورود شركت ایرانسل به ایران ماموت بعنوان شركتی توانمند كه توان انجام ساخت و تولید انواع شلتر های مخابراتی و كانكس های سنگین و راه اندازی سایت های مخابراتی را دارد جهت همكاری با ایرانسل انتخاب گردید و تا سال 1388 ساخت و تجهیز كلیه سایت های مخابراتی ایرانسل را باتمام رساند و تا به امروز نیز سرویس و نگهداری و خدمات سایت ها در كل كشور برعهده ماموت می باشد.
یكی از اتفاقات مهمی كه در سالهای1387 لغایت 1390 در پیشبرد توسعه ماموت و صنعت حمل و نقل كشور تاثیری بسزا داشت دریافت نمایندگی فروش و تولید انحصاری اسكانیا در ایران بود كه با ایجاد شركت ماموت دیزل و كارخانه تولید اسكانیا در كاسپین قزوین و ایجاد شبكه نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش در ایران و همچنین تاسیس شركت هاگ بار بعنوان بازوی حمل و نقل گروه صنعتی ماموت و ارائه خدمات در این حوزه چه در داخل كشور و هم در سطح منطقه را می توان برشمرد.
علاوه بر این در سال 1390 سالن های كمرگ در مجتمع صنعتی ماموت ساخت و افتتاح گردید.

سال 1390 - 1393

از سال 1390 تا سال 1393 گروه صنعتی ماموت ضمن توسعه سالنهای مونتاژ اتاق‌های حمل بار و كانكس، خطوط تولید ساندویچ پانل را راه‌اندازی نمود و همزمان سالن‌های جدید جعبه‌سازی، فایبرگلاس و ساخت اتاق‌های ایزوله را به بهره‌برداری رساند. از سال 1393 تا 1395 در مجتمع صنعتی ماموت جهت رفاه پرسنل سالن ورزشی سرپوشیده و مدرن احداث شد و همزمان نیز برای ارتقای دانش نیروهای فنی و مهندسی دانشگاه علمی كاربردی در این مجتمع تأسیس گردید.

سال 1393 - 1397

در سال 1394 گروه صنعتی ماموت جهت پیشبرد اهداف بلند مدت خود به عنوان یك گام مهم مجتمع صنعتی پیلسان را كه یكی از زیر مجموعه‌های گروه است، با هدف تولید و عرضه انواع كامیون، كشنده‌ و تریلرهای ارزان قیمت در بازار ایران تأسیس نمود. از آخرین اقدامات صورت گرفته می‌توان به توسعه سالن‌های تریلرسازی بر مبنای طرح U اشاره نمود كه منطبق با آخرین استانداردهای جهانی می باشد.

کليه حقوق اين سايت متعلق به مجتمع صنعتی ماموت می‌باشد. Copyright © 2009 - 2018 MammutCo.com