مجتمع صنعتی ماموت,ماموت,تریلر ماموت,تریلر چادری ماموت,کانکس ماموت,ساندویچ پانل,ساندویچ پانل ماموت,ساندویچ پانل دیواری ماموت,ساندویچ پانل سقفی ماموت,اسکانیا,قیمت اسکانیا,فروش اسکانیا,اتاق یخچالی ماموت,اتاق ایزوله ماموت
+98 26 4501     مجتمع صنعتی ماموت,ماموت,تریلر ماموت,تریلر چادری ماموت,کانکس ماموت,ساندویچ پانل,ساندویچ پانل ماموت,ساندویچ پانل دیواری ماموت,ساندویچ پانل سقفی ماموت,اسکانیا,قیمت اسکانیا,فروش اسکانیا,اتاق یخچالی ماموت,اتاق ایزوله ماموت
+98 21 4501  

اخبار ماموتوب سایت های مرتبط با مجتمع صنعتی ماموت


ماموت تلکا

شرکت تلکا با گستره وسیع فعالیت در زمینه‌های حمل و نقل، تجارت، کارخانجات ولیدی، شرکت های ساختمانی و خدمات مهندسی دارای بیش از 12,000 پرسنل در کشورهای مختلف دنیا می باشد.
امروزه مخابرات بخش مهمی از جامعه مدرن است. کلیه فعالیت های مهم اقتصادی و تجاری در سراسر دنیا در بستر مخابرات و از طریق ارتباطات امکان پذیر می باشد. در راستای تحقق هر چه بیشتر این امر شرکت تلکا محصولات و خدمات خود را در بالاترین سطح کیفیت و با بهره گیری از پیشرفته ترین امکانات، در این عرصه ارائه می نماید. ساخت و تولید شلتر، سایتهای اضطراری سیار، انرژی سنتر، انجام خدمات مهندسی مخابراتی مانند سایت یابی، عملیات عمرانی و نصب تجهیزات مخابراتی و همچنین توانمندی در اجرای پروژه های عظیم مخابراتی به صورت Turn-Key از جمله فعالیت های این مجموعه می باشد.
هم راستا با پیشرفت جهانی در صنعت مخابرات، شرکت تلکا در سال 1384 و همزمان با شروع به کار اپراتور دوم تلفن همراه در ایران تأسیس گردید تا با سرعت عملکرد و قابلیت‌های فنی و تجاری خود، تأمین کننده عمده ساخت دکل‌های مخابراتی، تولید شلترهای پیش ساخته و نصب و راه‌اندازی تاسیسات الکتریکی داخلی صنعت ارتباطات سیار در ایران و خاورمیانه باشد.

ماموت ساختمان

با توجه به تنوع تولید گروه صنعتی ماموت در بخش محصولات ساختمانی در ایران و با استفاده از توانایی های جهانی ماموت در بکارگیری تکنولوژی ها و ارائه روش های نوین ساختمانی در سال 1388 شرکت ماموت ساختمان برای اجرای پروژه های بزرگ ساختمانی ، عمرانی و انبوه سازی به ثبت رسید هم اکنون در این مدت کوتاه این شرکت طراحی و ساخت سه پروژه بزرگ و خاص شامل بیمارستان تخصصی رضوی ، سالن همایش بیمارستان رضوی و هتل 5 ستاره قدس در شهر مشهد را در دست اجرا دارد .

ماموت دیزل

شركت اسکانیا ديزل به عنوان يكي از شركت هاي متعلق به هلدينگ اسکانیا از سال 1388 فعاليت خود را به عنوان نماينده انحصاري فروش و خدمات پس از فروش كاميون و كشنده هاي اسكانيا در ايران (به عنوان يكي از برترين برندهاي توليد كننده انواع كاميون هاي سنگين در جهان با سابقه بيش از يك قرن فعاليت مستمر) با واردات اين محصولات به صورت CBU و ارائه خدمات پس از فروش به آنها آغاز نمود.
حوزه فعاليت هاي اين شركت را مي توان به 5 دسته كلي واردات، توليد، فروش و خدمات پس از فروش كاميون هاي اسكانيا و نيز خدمات پس از فروش نيم يدك هاي توليدي مجتمع صنعتي اسکانیا دسته بندي نمود.

دانشگاه ماموت

اين مركز فعاليت خود را با سه رشته ي جوشكاري، برق ماشين آلات صنعتي و مكانيك گرايش تعميرات ماشين آلات صنعتي در مقطع كارداني با 63 فراگیر آغاز نموده است.
کلاسهای این مرکز در نیمسال اول تحصیلی سال 1394، پس از برگزاری جلسه ي توجیهی و افتتاحیه رسمی مرکز توسط مدیریت محترم عامل مجتمع صنعتی ماموت، آغاز گردید و با حضور پرشور فراگیران در هر سه رشته در کلاسهای تئوری و عملی بصورت هدفمند و با ارائه 20 واحد درسی در هر رشته برگزار شد.
این مرکز تجهیز به محیط های کارگاهی و آزمایشگاهی مجهز بوده که قابلیت برگزاری دروس مربوطه را با امکان استفاده و بهره برداری کامل فراگیران از امکانات متناسب با رشته تحصیلی در هر مقطع زمانی را فراهم آورده است که با عنایت به تفکر حاکم بر شالوده مراکز آموزش علمی- کاربردی حول محور کسب دانشهای مهارتی، این مهم به نحو مطلوبی در این مرکز نمود پیدا کرده است.
این مرکز علیرغم جدید التاسیس بودن با صرف فعل توانستن، موفق به حضور پررنگ در نمایشگاه پژوهش و فناوری در آذر ماه سال جاری گرديد و با ارائه دستاوردهاي علمی پژوهشی که ماحصل تلاش بی وقفه فراگیران و اساتید مرکز آموزش علمی- کاربردی مجتع صنعتي ماموت بود، توانست نمایانگر شمه کوچکی از اقتدار خلاقانه و ابتکار محور این مرکز تازه تاسيس باشد.
مركز علمي – كاربردي مجتمع صنعتي ماموت، آمادگي خود را جهت پذيرش فراگیر بدون نياز به مدرك پيش دانشگاهي اعلام مي نمايد. جهت ثبت نام و انتخاب رشته مناسب؛ امكان مشاوره ي رايگان، ثبت نام اوليه در سايت سازمان سنجش و انتخاب آگاهانه رشته در اين مركز وجود دارد.
از ديگر شاخصه هاي اين مركز، امكان برگزاري كلاسها در آخر هفته و ساعات غير اداري و برگزاري دوره هاي تك پودمان مي باشد. دوره هاي تك پودمان، دوره هاي كوتاه مدت شغل محور مي باشد كه در يك ترم، اطلاعات تخصصي مربوط به يك شغل خاص به صورت كاملا اختصاصي، تئوري و عملي آموزش داده مي شود و در نهايت مدرك دانشگاهي اعطا خواهد شد. ضمنا در برخي از شرايط، مدارك تك پومان قابل معادل سازي با مقاطع دانشگاهي علمي – كاربردي مي باشد.
از شاخصه هاي غرور آميز اين مركز آموزش، بالانس فعاليتهاي آموزشي علمي- كاربردي با سه حوزه شاخص ديگر در زمينه تعالي دانش و بينش فني همكاران مجتمع و ساير عزيزان در استان البرز مي‌باشد كه با راهبري مركز جوار كارگاهي سازمان فني و حرفه اي، نمايندگي مركز آموزش فستو در استان البرز و همچنين همكاري با موسسات آموزشي معتبر در زمينه برگزاري دوره هاي متنوع، به موازات يكديگر و با نگاهي كانون محور و جامع، قابليت خود را در راستاي رشد و تعالي سرمايه هاي انساني به منثه ظهور رسانده است.

ماموت خودرو

تقاضای خودروهای با کیفیت و بازگشایی بازار ایران بر روی برندهای معتبر جهانی ، بازار تشنه خودروهای کیفی ایران را با هیجانی جدید مواجه کرده است . تقاضای روزافزون خرید خودروهای با کیفیت در کنار وسعت بازار بکر خودرویی ایران، خودروسازان معتبر جهانی را مشتاق ورود به عرصه رقابت در بازار کشور عزیزمان نموده است .
در این راستا و هم سو با توقع جامعه ایرانی، گروه صنعتی ماموت همکاری خود را با گروه فولکس واگن به عنوان معظم ترین خودروسازی جهان در جهت تامین خودرویی هموطنان ایرانی و با هدف ارایه کیفیترین خودروهای روز دنیا آغاز نمود.

شرکت سازه و سوله ماموت

شرکت سازه سوله ماموت ، یکی از بزرگ ترین شرکت های سازه های سنگین فلزی و استراکچرهای صنعتی در خاورمیانه است که در سال 1384 پا به عرصه صنعت نهاد و به اظهار اکثر کارفرمایان ، ناظران و اهل فن ، از نظر پتانسیل ، امکانات ، تجهیزات و نوع سیاستگذاری بی نظیر است .

موسسه خیریه نیکان ماموت

فعالیتهای این مؤسسه از مدتها قبل آغاز شده است اما به طور رسمی، مؤسسه خیریه نیکان ماموت در آبانماه سال 1389 تحت شماره 26394 به ثبت رسیده است. این موسسه انجام فعالیتهای خیرخواهانه ای همچون بورسیه های تحصیلی ، حرفه ای ودانشگاهی، پرداخت هزینه های درمانی و حمایتهای مالی و توزیع آذوقه بین خانواده های بی سرپرست و نیازمندی که به دلیل مشکلات جسمانی، اجتماعی یا اقتصادی قادر به تأمین هزینه های مذکور نمی باشند را بر عهده گرفته است. هدف ما توانمندسازی مددجویان جهت بهبود کیفیت زندگی و استقلال آنهاست تا بتوانند بدون نیاز به دیگران به زندگی خود ادامه دهند.
ما با ایجاد امید و حمایت از کسانی که به اندازه ما در زندگی خوش شانس نبوده اند همواره به یاد داریم که مورد اعتماد یاری کنندگان و حامیان عزیز خود هستیم و همچنین اعتقاد داریم که همه کمک ها باید در کمال صداقت و امانتداری به دست مستمندان واقعی برسند.

شرکت حمل و نقل بین المللی هاک بار

شرکت حمل و نقل هاگ بار در سال 1373 تاسیس گردید . شرکت تا نیمه دوم 1386 که تحت مدیریت گروه صنعتی ماموت قرار گرفت فعالیت قابل ذکری نداشت و عملا در شش سال آخر هر گونه فعالیت و از نظر اجرایی کاملا متوقف بود. بعد از انتقال سهام در نیمه دوم سال 1386 به سهامداران جدید و با حمایت و پشتیبانی گروه صنعتی ماموت ، انرژی زیادی به شرکت داده شد .

آتین پارت افزار

شركت آتين پارت افزار در سال 1393 با هدف ارائه و بهبود خدمات فني وگسترش تجهيزات تولیدی و تعميرگاهي صنعت خودرو تاسيس گرديد .در حال حاضر اين شركت داراي نمايندگي انحصاري شركت هاي معتبر دنيا در زمينه تجهيزات تست ، تعميرگاهي ومراكز تحقيقاتي خودرو مي باشد.
سابقه حضور این محصولات در ایران بالغ بر 4 دهه است که از سال 1391 شرکت ماموت دیزل بعنوان نماینده انحصاری این شرکتها فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرد. این شرکت با ديدگاه بلند مدت در توليد،عرضه وپشتيباني مهندسي صنايع خودرو سازي وتجهيزات وابسته مبادرت به تاسيس شركت آتین پارت افزار نمود.

ماموت وزنه

شرکت وزنه از سال 1343 تاسیس و با بیش از نیم قرن تجربه در امر طراحی ، ساخت و نصب انواع جرثقیل های سقفی ، دروازه ای ، نیمه دروازه ای ، ستون گردان ، بازویی دیواری ، دیواری متحرک ، ضد انفجار ، جرثقیل های چرخ لاستیکی (مخصوص حمل کشتی) در ظرفیت های سبک و سنگین مطابق با استانداردها روز اروپایی و بهره گیری از فن آوری مدرن کمپانی دماگ آلمان و شرکت kone Crane و متخصصین کارآزموده در ایران می باشد.

لیزینگ کارامد

شرکت لیزینگ کارآمد در تاریخ 1384/03/09 به صورت سهامی خاص و با سرمایه گذاری مستقیم مجتمع صنعتی ماموت و طی شماره 3058 در اداره ثبت شرکتها در ساوجبلاغ به ثبت رسیده است و دارای مجوز فعالیت به شماره 37735 از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران میباشد.
شرکت لیزینگ کارآمد وابسته به مجتمع صنعتی ماموت میباشد که یکی از اهداف اولیه تاسیس شرکت عبارتست از توسعه بازار فروش محصولات ماموت از طریق ایجاد تسهیلات ویژه برای واگذاری خودرو به صورت اجاره به شرط تملیک و یا فروش اقساطی به سازمانها ، نهادها، موسسات دولتی و عموم افراد در دستورالعملهای بانک مرکزی و مقررات شرکت های لیزینگ .
کليه حقوق اين سايت متعلق به مجتمع صنعتی ماموت می‌باشد.       Copyright © 2009 - 2016 MammutCo.com
مجتمع صنعتی ماموت,ماموت,تریلر ماموت,تریلر چادری ماموت,کانکس ماموت,ساندویچ پانل,ساندویچ پانل ماموت,ساندویچ پانل دیواری ماموت,ساندویچ پانل سقفی ماموت,اسکانیا,قیمت اسکانیا,فروش اسکانیا,اتاق یخچالی ماموت,اتاق ایزوله ماموت مجتمع صنعتی ماموت,ماموت,تریلر ماموت,تریلر چادری ماموت,کانکس ماموت,ساندویچ پانل,ساندویچ پانل ماموت,ساندویچ پانل دیواری ماموت,ساندویچ پانل سقفی ماموت,اسکانیا,قیمت اسکانیا,فروش اسکانیا,اتاق یخچالی ماموت,اتاق ایزوله ماموت